Uudised

Foto 02.06.2023

Unustamatu kogemus Himaalajas

Bhutan, tuntud ka kui „Õnnelik Kuningriik", pakub külastajatele ainulaadset ja maagilist reisikogemust. See väike Himaalaja mäestiku riik on tuntud oma hämmastava looduse, rikkaliku kultuuri ja sügavalt juurdunud budistlike traditsioonide ja mõtteviisi poolest. Bhutani reis on midagi enamat kui lihtsalt tavapärane turismisihtkoht – see on teekond vaimsusesse ja sügavale enda sisemusse.

Loe rohkem
Foto 29.05.2023

Tähtsad kindlustused ja veidrad variatsioonid

Kindlustus on tänapäeva maailmas muutunud üha olulisemaks. Inimesed soovivad kaitsta oma vara ja varandust ootamatute õnnetuste ja riskide eest ning kindlustus on üks vahenditest, mis seda võimaldab. Üks oluline kindlustusliik on liikluskindlustus, mis on paljudes riikides kohustuslik. Teine oluline kindlustusvorm on kaskokindlustus, mis pakub sõidukile laiemat kaitset. Lisaks tavapärastele kindlustusvormidele on maailmas ka mitmeid veidraid kindlustusi, mis pakuvad kaitset ebatavaliste riskide vastu.

Loe rohkem
Foto 18.05.2023

Karge eksootika

Mitte igaüks ei soovi soojemal ajal rännata… veel soojemasse kohta, vaid kiigata hoopis vähemtuntumatesse paikadesse, mis talvisel ajal on külastamiseks liiga pimedad. Üks sellistest sihtkohtadest on väikesed saared Põhja-Atlandis, poolel teel Islandi ja Norra vahel, nimega Fääri saared. 

Loe rohkem
Foto 12.05.2023

Käsikäes autokindlustused

Paljud autoomanikud teavad, et liiklus- ja kaskokindlustus on olulised sõiduki kindlustamise viisid. Kuid sageli tekib küsimus, kas valida üks või mõlemad kindlustused ning millistel juhtudel need vajalikud on.

Loe rohkem
Foto 04.05.2023

Kaherattaliste hooaeg on käes

Teadmised kindlustuse võimaluste kohta aitavad mootorrattajuhtidel raha säästa ja õnnetusi vältida. Igal aastal ilmuvad kevade saabudes Eesti teedele sajad mootorrattad ja motorollerid. Kui ilmad on soojemad ja teed kuivad, liituvad nendega tuhanded jalgratturid.  Mootorrattad liigitatakse oma konstruktsiooniliste iseärasuste tõttu suurema riskiga sõidukite hulka – see määrab nii liiklusõnnetuste sageduse kui ka kindlustusmaksete suuruse. 

Loe rohkem
Foto 27.04.2023

Bonus-malusest sõidukijuhile

Bonus-malus süsteem on kindlustusmaailmas levinud kontseptsioon, mis mõjutab kindlustusmaksete suurust vastavalt kindlustatud isiku varasematele kahjudele. Selle süsteemi eesmärk on soodustada kindlustatud isikuid oma sõidukit turvaliselt kasutama ning vältima kahjusid.

Loe rohkem
Foto 20.04.2023

Maikuu reisituhinad

Ees on ootamas kevadine koolivaheaeg ja nii mitmetki inimesed kasutavad seda kaunist aega, et perega või sõpradega reisile minna nii Eestisse kui välismaale. Kindlasti ei tasu unustada reisikindlustust, mis tagab muretuma puhkuse.

Loe rohkem
Foto 12.04.2023

Miks on liikluskindlustus kasulik?

Üldiselt pakub liikluskindlustus autojuhtidele väärtuslikku kaitset ja aitab sõites tagada, et juht on õnnetuste või muude vahejuhtumiste korral rahaliselt kaetud. 
Esimene olukord, millega seostatakse liikluskindlustust, on autoõnnetus.

Loe rohkem
Foto 05.04.2023

Liikluskindlustusest algajale

Liikluskindlustus (välismaal tuntud ka kui MTPL kindlustus) on kindlustus, mis hüvitab kolmandatele isikutele liiklusõnnetusega tekitatud kahju. Eestis on liikluskindlustus kõigile mootorsõidukitele kohustuslik ning sellel on ka oma põhjus. Vaatame lähemal liikluskindlustuse tähtsust Eestis.

Loe rohkem
Foto 29.03.2023

Liiklusõnnetuse ABC

Liiklusõnnetusse sattudes võib esile kerkida mitmeid olulisi küsimusi. Helistada politseisse või kindlustusse? Parkida auto või mitte? Jepp.ee nimetab peamised tegevused, mida liiklusõnnetuse puhul kõik liiklejad teadma peaksid.

Loe rohkem
© Aon Baltic. Kõik õigused kaitstud. Privaatsuspoliitika. Kasutustingimused. Aoni privaatsuspoliitika.