Uudised

Foto 01.02.2024

Juhiabisüsteemid talvistes tingimustes

Kaasaegsed autod on täis mitmesuguseid intelligentseid juhiabisüsteeme, mis talvel mõnikord ootamatult käituvad, kujundades sõidukogemust tavapärasest erinevalt. Eksperdid toovad välja, et talve saabudes esineb tõrkeid mitmesugustes juhiabisüsteemides. 

Loe rohkem
Foto 25.01.2024

Autovaliku ja kindlustuse algkursus

Uue auto soetamine on põnev ettevõtmine, kuid sellega kaasneb ka vastutus ning oluline osa sellest on autokindlustuse valimine. Kui oled noor ja alles alustav autojuht, võib see protsess tunduda keeruline ja segane. Ära muretse, oleme siin, et juhatada sind läbi selle algaja sõiduraja!

Loe rohkem
Foto 18.01.2024

Rehvieelistused

Kindlustusseltsi tehtud uuringust ilmnes, et sel aastal eelistab enamik Eesti juhte naastrehve, samas kui lamellrehve kasutab umbes kolmandik.

Loe rohkem
Foto 11.01.2024

Katuselumest

Talve tulek toob kaasa mitmeid väljakutseid koduomanikele, sest lumega kaetud katused muutuvad potentsiaalseteks ohuallikateks. Kujutage ette, et talvine lumi on justkui kerge unistus, mis muutub hooleta jättes raskeks koormaks, mille all iga katus võib vajuda nagu kangelane pärast raskeid lahinguid.

Loe rohkem
Foto 04.01.2024

Uusaasta autoseiklused

Talvine seiklus autoga sõitmisel pakub võrratuid vaateid, lumiseid maastikke ja ainulaadseid elamusi. Ent enne kui astute talvisele teekonnale, tasub mõelda nii liikluskindlustuse kui ka reisikindlustuse peale, et tagada turvaline ja muretu reis. Jaanuar ja veebruar on ideaalsed kuud talverõõmude nautimiseks, kuid mõningaid olulisi aspekte tasub arvesse võtta.

 

Loe rohkem
Foto 29.12.2023

Autokindlustuse jõulujutt

Sõidukid, need metallist kaaslased teedel, on nagu värvikirevad jõulupakid, mis erinevad nii kuju, suuruse kui ka värvuse poolest. Nagu jõuluvana saaniski on iga auto pagasiruum täis üllatusi, peidus omanike lugusid ja seiklusi. Liikluskindlustus on see võluv pael, mis ühendab neid erinevaid sõidukeid, muutes teekonna ohutumaks ja muretuks.

 

Loe rohkem
Foto 21.12.2023

Talvise Pimeduse Eel

Kui talvise pööripäeva varjud saabuvad, toob see endaga kaasa aasta kõige pimedama aja, muutes liikluses osalemise suureks väljakutseks. Liikluskindlustus ja kaskokindlustus on kaks olulist turvavõrku, mis aitavad tagada ohutust nendel talvistel ja ettearvamatutel teedel.

Loe rohkem
Foto 15.12.2023

Reisikindlustusega lumemõnusaks

Jõulude võlu on õhus, tuues endaga kaasa soojust, rõõmu ja salapära. See on aeg, kus süda on soe ja silmad sädelevad lumiste imedega. Just nagu muinasjutus, on ka reisikindlustusel oma võluv maailm, kus turvatunne ja muretu seiklus käivad käsikäes. 

Loe rohkem
Foto 07.12.2023

Liiklusohutus ja kindlustus

Liikluskindlustus on vältimatu kaaslane igale autoomanikule, pakkudes mitte ainult seaduslikku kaitset, vaid ka turvatunnet igapäevastel sõitudel. Kui te pole veel liikluskindlustuse tähtsust mõistnud, on aeg seda teha. 

Loe rohkem
Foto 16.11.2023

Auto juhtimine vihmavalangus

Kuidas sõita intensiivses vihmavalangus?

Pole just saladus, et Eesti ilma ette ennustada on keeruline. Seega peavad autojuhid olema valmistunud igasugusteks tingimusteks. Seetõttu olemegi kokku kogunud mõningad nipid vihmas sõitmiseks. Võtke väike aeg, et end selle abistava teabega kurssi viia ja olla valmis oma autoturvalisuse eest hoolt kandma isegi kõige raskema tihuga.

Loe rohkem
© Aon Baltic. Kõik õigused kaitstud. Privaatsuspoliitika. Kasutustingimused. Cookie settings