Foto 21.12.2023

Talvise Pimeduse Eel

Kui talvise pööripäeva varjud saabuvad, toob see endaga kaasa aasta kõige pimedama aja, muutes liikluses osalemise suureks väljakutseks. Liikluskindlustus ja kaskokindlustus on kaks olulist turvavõrku, mis aitavad tagada ohutust nendel talvistel ja ettearvamatutel teedel.

 

Jalakäijad, olge valvsad! Pimedus suurendab teeületuse ohtusid, seega kandke alati helkurit ja olge nähtavad. Liikluskindlustus kaitseb nii jalakäijaid kui ka autojuhte ootamatute õnnetuste korral. Hoiame koos teed ohutuna!

 

Autojuhid, suunduge talvistele teedele ettevalmistunult! Kaskokindlustus annab teile kindlustunde ootamatute sündmuste vastu, olgu selleks siis libe tee või parkimisõnnetus. Talvepühade eel suureneb liiklusmöll, nii et püsige valvas ja sõitke vastutustundlikult. Teie turvalisus on meie prioriteet!

 

Jõulude eel suureneb liiklussagimine ja rõõmus melu. Olge kannatlik, varuge rohkem aega ja sõitke mõistlikult. Teekonnast võib saada meeldiv sündmus, kui igaüks järgib liiklusreegleid ja näitab üksteisele mõistmist.

 

Talvised päevad võivad olla imelised, täis sära ja rõõmu. Liikluskindlustus ja kaskokindlustus on teie turvavööd, mis pakuvad meelerahu, et saaksite nautida talvist ilu ilma muretsemata. Ärge unustage - teeohutus on kõigi meie ühine vastutus!

 

Lõpetuseks, sõltumata ilmastikust ja teeoludest, on oluline meeles pidada, et turvalisus on parim kingitus nii teile kui ka teistele liiklejatele. Soovime kõigile turvalist sõitu ja kaunist talveperioodi!

© Aon Baltic. Kõik õigused kaitstud. Privaatsuspoliitika. Kasutustingimused. Cookie settings