Kaskokindlustus

Kaskokindlustus aitab avarii või muu õnnetuse korral kiiresti taastada sõiduki õnnetuse eelse olukorra, olenemata õnnetuse põhjustajast (sh juhul, kui õnnetus on põhjustatud Sinu enda süül või põhjustajat pole võimalik tuvastada).

Meie e-poes saab sõlmida kaskokindlustuse lepingud kuni 12 aastastele sõidu- ja pakiautodele, mis sisaldavad järgmisi kindlustuskatteid:
 • õnnetusjuhtum, sh liiklusõnnetus, loodusõnnetus jne. Sõiduki kahjustumine või hävimine ootamatu sündmuse tagajärjel.
 • tulekahju. Sõiduki kahjustumine või hävimine, mis on seotud ootamatu tule puhkemisega, aga ka tahma, suitsu ja kustutustöödega.
 • vandalism. Sõiduki kahjustamine kolmanda isiku tahtliku teo tagajärjel.
 • vargus ja röövimine (sõiduki ja sõiduki osade ehk lisavarustuse vargus). Sõiduki hävimine või kahjustumine sõiduki või selle osa varguse või röövimise tagajärjel.
 • klaasikindlustus
 • autoabi teenus. Ööpäevaringne teenus sõiduki ootamatu rikke või kahju korral, kui sõiduki kahjustus ei võimalda liigelda või sõidukit ei ole liikluseeskirjadest lähtuvalt lubatud kasutada. Autoabi teenus tuleb alati tellida kindlustusandja telefoninumbrilt! Hüvitatakse näiteks:
  - konsultatsioon telefoni teel
  - tehniline abi, käivitusabi
  - sõiduki väljaaitamine liivast, lumest või teelt väljasõidul
  - mootorkütuse toomine
  - rehvi vahetus
  - varuvõtmete toomine
  - blokeeritud uste avamine
  - sõiduki pukseerimine lähimasse remondiettevõttesse või valvega parklasse
  - reisijate transport
  - kindlustusterritoorium Euroopa (ilma Venemaata).


Lisakatetest on võimalik juurde valida:
 • asendusauto kindlustus. Hüvitatakse kulud seoses asendussõiduki kasutamisega ajal, mil kahjustunud sõiduk on remonditöökojas.
 • uusväärtuskindlustus (uhiuue sõiduki puhul). Sõiduki hävimisel hüvitatakse sõiduki esmamüügihind.
 • liisingväärtuse kindlustus. Sõiduki hävimisel hüvitatakse liisinglepingu järgne väärtus, juhul kui sõiduki turuväärtus on madalam sõiduki liisinglepingu järgsest väärtusest.


Küsimuste korral või kui soovid eelpool toodust laiemat kindlustuskatet, võta julgesti ühendust meie kindlustusspetsialistidega, et leida just Sinule sobivaim kindlustuspakett.

Fotode esitamine
Vajadusel võib olla vajalik esitada kindlustatavast sõidukist pildid. Selleks võtame Sinuga peale kaskokindlustuse ostu ise e-posti teel ühendust ning jätame sõiduki pildistamiseks vajalikud juhised.

Tutvu kindlasti ka kaskokindlustuse tingimustega ja pööra tähelepanu välistustele!
© Aon Baltic. Kõik õigused kaitstud. Privaatsuspoliitika. Kasutustingimused. Cookie settings