Foto 20.04.2023

Maikuu reisituhinad

Ees on ootamas kevadine koolivaheaeg ja nii mitmetki inimesed kasutavad seda kaunist aega, et perega või sõpradega reisile minna nii Eestisse kui välismaale. Kindlasti ei tasu unustada reisikindlustust, mis tagab muretuma puhkuse. Aprilli lõpus ja mais on palju suurepäraseid reisisihte, mida endale olenevalt huvist ja eelistatud puhkusest valida. Siin on kolm potentsiaalset valikut meie jepp.ee kuraatoritelt:

 

- Itaalia: Mais on Itaalias imeline aeg külastamiseks, kuna ilm on soe ja päikesepaisteline ilma et oleks liiga palav või rahvarohke. Võite aega veeta Rooma ajalooliste tänavate uurimisel, nautida Firenze kultuuri ja kööki või imetleda Veneetsia kanalite ilu. Itaalia on koduks ka mõnele maailma kaunimale rannikule, alates värvikatest küladest Cinque Terre'is kuni Amalfi ranniku räige iluni.

 

- Portugal: Kui otsite sihtkohta, mis on veidi vähem tuntud, kuid pakub siiski palju näha ja teha, kaaluge Portugalit. Mai on suurepärane aeg külastamiseks, kuna ilm on soe ja päikesepaisteline ning turistide rahvahulgad on endiselt suhteliselt kerged. Võite aega veeta võluva Lissaboni linna uurimisel, matkata Algarve piirkonna räige rannikul või nautida Portos ajaloolist õhkkonda. Island: Neile, kes armastavad õues olemist ja ei pahanda jahedama ilmaga, on Island mais fantastiline sihtkoht. Teil on palju päevavalgustunde, et uurida riigi võõrapärast maastikku, alates dramaatilistest jugaist ja geisritest kuni musta liivaga randade ja kõrgete liustikeni. Lisaks on mai üks parimaid kuid, et näha salapärast Põhjavalgust, mida võib veel varakevadistel kuudel näha.

 

- Bali, Indoneesia: Mai on Bali kuiva aastaaja algus, mis teeb selle troopilise paradiisi külastamise ideaalseks ajaks. Saate nautida saare ilusaid randu, rohelisi metsi ja traditsioonilist kultuuri. Amalfi rannik, Itaalia: Mai on ideaalne aeg Amalfi ranniku külastamiseks, kuna ilm on soe ja päikesepaisteline ilma liiga palava olemata. Saate nautida kaunist rannikut, värvikaid külasid ja maitsvat Itaalia kööki.

 

 - Santorini, Kreeka: Mai on õlaaeg Santorinis, mis tähendab, et rahvamassid ja hinnad on madalamad kui suve tipphooajal. Saate uurida saare ilusaid valgeks krohvitud külasid, vulkaanilisi randu ja maailmakuulsaid päikeseloojanguid.

 

- Marrakech, Maroko: Mai on suurepärane aeg Marrakechi külastamiseks, kuna ilm on soe, kuid mitte liiga kuum. Saate uurida linna rahvarohkeid souke, külastada kauneid aedu ja paleesid ning proovida maitsvat Maroko kööki.

 

- Kyoto, Jaapan: Mai on üks parimaid aegu Kyoto külastamiseks, kuna kirsiõite hooaeg on just lõppenud ja ilm on soe ja päikesepaisteline. Saate uurida linna ilusaid templeid, aedu ja ajaloolisi piirkondi ning nautida maitsvat Jaapani kööki.

 

Alati kaaluge kaunil kevadajal ka riigisisest reisi, kui Eestis metsad taas rohelusse mattuvad ja erinevad lilleõied pead mullast välja pistavad. Päike naeratab kevadisel ajal ka meie põhjamaal. Välismaale reisides, olgu see naaberriik või mõni eksootilisem paik, kasutage meie reisikindlustuse kalkulaatorit, et leida endale sobiv pakkumine.

© Aon Baltic. Kõik õigused kaitstud. Privaatsuspoliitika. Kasutustingimused. Cookie settings